top of page
Search

Međunarodni dan civilne zaštite i Dan zaštite i spašavanja u Crnoj Gori


Prvog marta obilježava se Međunarodni dan civilne zaštite, a od 2013. godine u Crnoj Gori se istovremeno obilježava Dan zaštite i spašavanja. 1. 3. 2022. godine ovaj dan je obilježen u našoj školi, kako bi ukazali na značaj civilne zaštite u društvu i upoznali učenike sa specifičnostima rada Službe zaštite i spašavanja.
Vatrogasci Dobrovoljnog vatrogasnog društva Tivat, Boka i Krtoli su demonstrirali pokazne vježbe u dvorištu matične škole, kao i učenicima u Područnim jedinicama Donja Lastva i Gradiošnica. Izazvali su veliko interesovanje, a oduševljenje djece je teško riječima opisati. Možemo samo reći da su uvijek dobrodošli, a da su naši učenici uvijek spremni da nešto novo vide i nauče.JU OŠ "Drago Milović"

prozirni.png
bottom of page