top of page
Search

"Malim školama u pohode"

Naša škola svake godine tradicionalno u saradnji sa NVO,,Djeca Tivta"(Dječiji savez) organizuje posjetu malim seoskim školama u Crnoj Gori.Ta manifestacija je poznata pod nazivom ,, Malim školama u pohode". Ove godine je organizovana posjeta Osnovnoj školi ,, Milomir Đalović"-Sušica,opština Bijelo Polje, područno odjeljenje Negobratina. Predstavnici naše škole su bili prof. Olivera Mitošević i Marija Golub. Posjeta je obavljenja 01.06.2022 godine. U područnom odjeljenju Negobratina ima samo jedan učenik četvrtog razreda,dječak Adnan Međedović i učitelj Rifat Beganović. Sponzori akcije su uručili poklone školi,direktoru,učitelju i učeniku.Posjeta je ostavila divne utiske i na goste i na domaćine.
JU OŠ "Drago Milović"

prozirni.png
bottom of page